Garanti Nakliyat Hizmetleri

Ana Sayfa » Ataşehir Nakliyat

Ataşehir Nakliyat Avrupa ve Anadolu yakasında iki merkezi olan , geniş filosu, donanımlı ekipleri ile Türkiye ‘ de en büyük firmalardan biridir.
Evden Eve Nakliyat Firmaları Arasında işini bilen uzman kadromuz , tecrübelerimiz ve iş ahlakımızla müşterilerimize sağladığımız “Sorunsuz Nakliyat Hizmetleri” bizim en temel prensibimizi oluşturmaktadır.

Şehirler Arası Nakliyat da iyi bir taşımacılık için en önemli unsur şüphesiz eşyaların iyi bir şekilde paketlenmesi, ambalajlanması ve Teslim Edilmesidir. Firmamızca paketleme ve ambalajlama malzemesi olarak köpüklü naylon, ambalaj kağıtları, kraft kağıt  ve sık aralıklarla değiştirilen kalın pıt pıt  kullanılmaktadır.

Salon,oturma odası, yemek odası ve yatak odası mobilyasına göre ambalaj malzemesi seçilir ambalajlanır ve de monte, monte işlemi yapılır. Tüm kırılacak eşyalarınız firmamız personelince özel ambalaj yapılarak sarılır, özel kolilere konulup hiç bir şekilde zarar görmeyecek şekilde önlemler alınıp taşınır.

Garanti Nakliyat sayesinde, artık taşınmak, yaşamınızdaki en stresli olay olmaktan çıkıyor. Organize ve planlı bir şekilde çalışarak firmamız sizin taşınma esnasındaki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamayı ilke haline getirmiştir.

Ülkemizde nakliyat sektörü ile ilgili bir standart bulunmamasına rağmen GARANTİ NAKLİYAT sektör içinde edinmiş olduğu 39 yıllık tecrübelerini, uluslararası standartta hizmet verdiği müşteri ve hizmet ortaklığı yaptığı birçok yabancı firmalar ile birlikte bir standarda oturmuştur.  Ülkemizde henüz bir nakliye hizmeti ile ilgili eğitim kurumu olmamasına rağmen,  personeline vermiş olduğu teknik bilgi ve sektörün gerektirdiği tutum ve davranışlar açısından sektöründe eğitimci olmuştur.

Ataşehir Nakliyat kuruluşundan beri, müşteri memnuniyetine dayanan bir anlayışla hizmet sunmaktadır. Yüzlerce aile ve iş yeri bize en değerli eşyalarını emanet ederek bize olan güvenlerini göstermişlerdir.
Evden eve nakliyat ihtiyaçlarınızda size profesyonel kadrosu ve güler yüzlü hizmeti ile bütçenize göre nakliye veya nakliyat ihtiyaçlarınızda alternatif çözümler sunmaktadır.

Yıllara dayanan geçmişi ile taşımacılık sektöründe markalaşan Garanti Nakliyat verdiği kaliteli hizmet ile gün geçtikçe sektördeki hedefini dahada yukarılara çıkarmaktadır.

Ataşehir Nakliyat Olarak Sunmuş Olduğumuz Hizmetlerimiz

  # Evden Eve Nakliyat     # Ev Depolama   # Şehirler Arası Nakliyat    #  Ofis Taşıma   #  Ofis Depolama    #   Banka Taşıma    #  Okul Taşıma   #   Fuar Taşıma   #  Dershane Taşıma    #  Fabrika Taşıma    #  Hastane Taşıma   #   Ambalajlama