Buraya Firma Adı veya Başlık Eklenecek

Ana Sayfa » Depolama

Depolama

 

            Firmamızın sunmuş olduğu hizmetler çerçevesinde , en kaliteli ve en güvenli ortam olarak kullandığımız DEPO ,  Muhafaza alanları, Paketleme ortamı ve Saklama alanları değerli üyelerimizin hizmettin de.

Vermiş olduğumuz hizmetler ; Ev Depolama, Ofis Depolama, Banka malzemesi depolama, Okul malzemesi depolama, Fuar malzemesi depolama, vb. Depolama hizmetlerimiz mevcuttur.

Taşınma sonrası eviniz dar mı geldi ? Hiç dert etmeyin… evinizin dizaynın da fazla bulunan bütün eşyalarınız güven içinde en kolay ve en pratik şekilde depolarımızda muhafaza etmekteyiz. Fazla eşyalarımı ne yaparım diye düşünmeyin , bir telefon kadar uzağınızdayız firmamızı aramanız yeterli, en kısa süre içerisinde sizlere çözüm sunmaktayız.

DEPOLAMA hizmetimizde son sistem… Kolay ulaşım ve Hızlı çözüm. Depolarımız odalar şeklinde olup M’2 olarak ve ODA olarak kiralayabilirsiniz. Depolama süresi fark etmeksizin dilediğiniz kadar , dilediğiniz süre depolarımızı kiralayabilirsiniz.

Depolarımız muhafaza büyüklükleri   parça eşyalar için oda ,  1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1 , 6+1 , 7+1  eşyalar için odalarımız mevcuttur. dilediğiniz de daha fazla oda da kiralayabilirsiz.

Depolama da ödeme kolaylığı… 

 1 AYLIK  DEPOLAMA  

Depolama ihtiyaçlarınızı aylık olarak giderebilir ve aylık olarak ödeme şekliyle depolarımızı kiralayabilirsiniz.

 3 AYLIK DEPOLAMA

Depolama ihtiyaçlarınızı 3 aylık olarak kullanabilirsiniz. bu hizmetimizden yararlandığınız takdirde % 10 indirimli olarak depolarımızı kiralayabilirsiniz. Ödemelerinizi 3 ayda bir yaparak ekonomik sıkıntı yaşamayın…

6 AYLIK DEPOLAMA

Depolarımızı 6 aylığına kiralayabilir. ve 6 ayda bir ödeme seçeneği alabilirsiniz. firmamızın vermiş olduğu bu kampanya sonucu % 20 lik bir indirimle depolarımızı kolay bir şekilde kiralayabilirsiniz.

YILLIK DEPOLAMA

Firmamızın sağlamış olduğu kampanyalar sınır tanımaz…. Yıllık Depo kiralamalarınız da % 30 indirim..

 

KAMPANYALARIMIZI KAÇIRMAYIN GELİN SİZDE FAYDALANIN….