Buraya Firma Adı veya Başlık Eklenecek

Ana Sayfa » Hizmetler

İstanbul Evden Eve Nakliyat Sunmuş olduğumuz hizmetler her zaman en üst seviyelerde, Güven dolu bir taşınma Kaliteli paketleme ve son model araçlarla hizmet sunuyoruz.

Firmamızın belirlemiş olduğu kalite standartları her an her yerde sizlerin kolaylığı açısında yapılmıştır.

Garanti Nakliyat Hizmetleri

 

  Evden Eve Nakliyat , Kurumsal Taşımacılık,   Şehir İçi Nakliyat,   Şehirler Arası Nakliyat,  Ofis Taşımacılığı,   Sigortalı Taşımacılık,  Laboratuvar Taşımacılığı,  Okul Taşımacılığı,  İstanbul Nakliyat Hizmetleri,  Asansörlü Taşımacılık,  Fabrika Taşımacılığı,  Fuar Taşımacılığı,  Parça Eşya Taşıma,  Para Kasası Taşımacılığı,  Villa Taşımacılığı,  Piyano Taşımacılığı,  Ev Depolama,  Ofis Depolama

Firmamızın Başlıca Çalışma Sistemi

 1. Ambalajlamada kraft kağıdı, beyaz sülfit cam kağıdı, balonlu naylon streç , muhtelif ebatlarda karton kutu ve bant kullanılması şirketimiz tarafında yapılmaktadır.
 2. Cam ve bütün eşyalarınızın ambalajlaması, paketlemesi ve kutulanması firmamız tarafından yapılmaktadır.
 3. Mobilyalarınızın demontajı ve montajı firma ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.
 4. Gardrop içerisinde bulunan bütün askılı kıyafetleriniz askılı taşıma dolaplarımızla taşımasını gerçekleştiriyoruz.
 5. Korniş, avize perde, tablo vs sökülmesi ve ambalajlanması firmamız tarafından yapılır.
 6. Beyaz eşyalarınızın  demontesi, montesi ve ambalajlanması firmamız tarafından yapılır.
 7. Yeni adreste eşyalarınızın dizaynı eşya sahibinin göstermiş olduğu şekilde ve dizaynında yerleştirilir.
 8. Şirket personellerimiz tarafından gelebilecek her türlü hasar ve kırılmalarda firmamız tarafından karşılanacak ve zararı giderilecek.
 9. Nakliye sigortası firmamız tarafından yapılacak ve sigorta şirketi belirtilecek.
 10. Yapılmış olan karşılıklı sözleşmelerde eşyayı taşıyacak firma aracımızın plakası yazılacak ve sadece o plakalı araç taşıma işlemlerinizi gerçekleştirecek. Herhangi bir aksaklık yansıtılmayacak ve mağduriyet, gecikme yaşatılamayacak.
 11. Eski evinizde bulunan bütün eşyalarınız özel ekibimiz tarafından araçlarımıza yüklenecek ve aynı ekip tarafından yeni evinizde dizaynı yapılacak.
 12. Firmamız tarafından yapılacak olan karşılıklı sözleşmelerde her maddesi dikkate alınarak ve karşılıklı imza altına alınacak. Bu belirtilmiş olan sözleşmedeki maddeler dışında doğabilecek her türlü olumsuzluklarda firmamız mesul değildir.