Garanti Nakliyat Hizmetleri

Ana Sayfa » Kağıthane Nakliyat

KAĞITHANE NAKLİYAT olarak bizim hedefimiz, sizin beklentilerinizi aşarak, sizin evinizi taşırken ve yerleştirirken göstereceğimiz kişisel özen ve dikkatin daha fazlasını göstermektir. Taşınmak için Garanti Evden Eve Nakliyat ‘ı seçtiğinizde, bu işlemin daha kolay olduğunu göreceksiniz

KAĞITHANE den Başka bir bölgeye yada şehre taşınırken, GARANTİ NAKLİYAT ‘ ın hizmet kalitesine ve hizmet koşullarına güvenebilirsiniz.

KİMLERLE TAŞINACAĞINIZI İYİ BİLİN

Bizim çalışma sistemlerimizde en önemli nokta, üyelerimize verdiğimiz sözü ” Hizmet Garanti Sertifikası ” ile tutmamızdan geliyor.  Kaliteli, Dürüst ve Çözüm üreten şirket kimliğimiz ile, gücümüzü destekleyip, daha da geliştirmekteyiz. En önemli yatırımımız birlikte ve karşılıklı çalıştığımız kişilerdir, kullandığımız ekipmanlar ve sistemler, üyelerimize verdiğimiz taahhüdü, sunduğumuz kaliteli hizmet anlayışı ve en iyi servis imkanını yansıtmaktadır.

Tüm üyelerimize ve yaptığımız bütün taşımalarımızda, bütün kaynak ve olanaklarımızı kullanırız. Sizin güveninizi kazanmak bizim için en önemli yatırımdır. Biz, daha önce de belirttiğimiz gibi sizin ihtiyaç duyacağınız hizmetti en iyi şekilde karşılayacağımıza eminiz.

Evden eve taşınmalarda  özellikle taşınan açısından yorucu ve çok stresli bir iştir. Nakliyat Taşınmaları ve Evden Eve Nakliyat çeşitli aşamalardan oluşan belli bir süreci kapsar.

KAĞITHANE  NAKLİYAT TAŞINMA SÜRECİ…

Taşınma Ekspertizi   : Firmamız tarafından sağlanan hizmetler çerçevesinde firma tarafından ÜCRETSİZ ekspertiz yollanarak evinizi ve eşyalarınızı yerinde görüp değerlendirerek raporlar. Bu rapor doğrultusunda firmamız daha sağlıklı bir taşınma için en detaylı şekilde taşınma sigortası hazırlar ve bu detaylar sayesinde maddi olarak da sizlere en uygun fiyat listesi oluşturmaktadır.

De monte ve Ambalajlama :  Taşınmaya başlamadan önce firmamızın personelleri tarafından bütün mobilyalarınız de monte şekline getiri ve hepsini ayrı ayrı özenle paketler. paketleme sonucu eşyalarınız araçlarımıza yüklenir. Daha sağlıklı bir taşınma için gereken en önemli madde Eşyalarınızın Paketli olması ve ambalajlı halde taşınmasıdır.

Montaj ve Eşyaların Yerleştirilmesi  : Yeni evinizde hangi eşyaların hangi oda yada hangi alanda bulunması gerekir nasıl dizayn edilmesi gerekir. Bunun için firma personellerimiz tarafından sizlerin belirtmiş olduğu dizayn şekline göre eşyalarınızı sağlıklı bir şekilde montesini yaparak her bir eşyalarınızın yerlerine yerleştirme işlemlerini gerçekleştirirler.