Garanti Nakliyat Hizmetleri

Ana Sayfa » Üsküdar Nakliyat

Üsküdar Nakliyat hizmetleri ve Profesyonel ev Taşıma

Ev taşıma ve Eşya taşıma sırasında geçen zaman çok sıkıcı ve bunaltıcı olabiliyor. Eski koşullarda ve Geliştirilmemiş koşullarda ev taşımak ise tam bir işkence, araç tutarsınız daha sonra taşıma işinde çalışmaları için işçiler tutulur. Farklı farklı nedenlerden dolayı oluşabilen olumsuz durumlar gibi nedenler.

Eşyalarınız taşınmasına ve nakliyesine özen gösterilmez, eşyalarınız yıpranır bu durum sizi üzer ve daha bir sürü olumsuzluk sayılabilir, ama artık günümüzde evden eve taşımacılık işlerinizde size yardımcı olacak ve bütün iş yükünüzü alarak sizi rahatlatacak bir taşıma şirketi var.

Garanti Nakliyat bu konuda uzun yıllardır çalışmış olmanın verdiği güven, kalite ve tecrübe ile size ve evinizin tüm eşyalarına aynı hassasiyeti göstererek evden eve nakliye işlerinizi itina ile gerçekleştirecek. Evinizi taşımaya karar verdikten sonra bizi aramanız yeterli, ekspertizlerimiz en kısa sürede evinize yada ofisinize gelerek eşyalarınız hakkında  ve eviniz hakkında bir rapor hazırlayarak şirketimize sunulur.

Bu rapor doğrultusunda firmamız taşıma ekibi ve nakliye işinde kullanılacak araç ve ekip seçilerek hazırlıklar tamamlanır.

İlk önce beyaz eşya de monte ekibimiz evinize ulaşarak bütün beyaz eşyalarınızı yerlerinden sökerek, paketler ve taşınacak duruma getirirler, daha sonra paketleme ekibimiz evinizde kalan diğer bütün eşyalarınızı büyük bir özen ve dikkatle sınıflarına göre ayırarak paketleme yaparlar.

Paketlenen ve nakliyeye uygun hale gelen eşyalarınız,  Yine aynı özenle her kata rahatlıkla ulaşabilen asansörümüzle alınarak nakliye aracına dikkatlice yerleştirilirler. Üsküdar Nakliyat hizmeti veren Garanti nakliyat size bir telefon kadar uzak.